Alpha sistēmas

Alpha-RWC 
attālinātās kontroles un vadības sistēma

Apvieno sevī Alpha-W ūdens attālinātās uzskaites sistēmas, Alpha-C apkures individuālās uzskaites sistēmas un Alpha-R siltummezgla attālinātās kontroles un vadības sistēmas visas funkcijas un priekšrocības. Nodrošina telemetriskos risinājumus komunālo saimniecību apkalpošanā un pārvaldīšanā kā atsevišķu namsaimniecību, tā arī veselu rajonu un lielpilsētu mērogā.

Sakariem starp serveri un ierīcēm tiek izmantota ierīcē jau iebūvēta GSM mobilā interneta opcija, kas nodrošina sistēmas ierīču novietojuma iespējamību praktiski jebkurās grūti pieejamās vietās bez jebkādas papildus sakaru tīklu izbūves vai papildus interneta modemu ierīkošanas.
 
Siltummezglu dispetčerizācijas pielietojumā sistēma nodrošina mājas kopējo iekārtu rādījumu un iestatījumu periodisku nolasīšanu (siltumskaitītāji, ūdens skaitītāji, apkures kontrolieri utt.), sistēmas operātoriem nodrošina mērījumu un aprēķinu datu pieejamību un attēlošanu grafiku un tabulu veidā, nodrošina mājas iekārtu un komunikāciju elementu diagnosticēšanu, kuras līmenis un precizitāte ir atkarīga no sistēmas nokomplektēšanas konkretajā objektā, nodrošina apkalpošanas personāla avāriju vai kritisku stāvokļu operatīvu apziņošanu 

Sistēmas izejas un ieejas dati ir iespējami dažādos formātos (html, csv, xls, xml) salagošanai ar citu programmnodrošinājumu. 

Sistēma ietvēr sevī gan operātoru manuālu darbību plašas iespējas, gan var funkcionēt pilnīgi automātiskā vai pusautomātiskā režīmā.

Sistēma atbalsta savienošanos ar plašu klāstu citu ražotāju iekārtām (Danfoss ECL vai Ouman saimes apkures kontrolieri, Kamstrup, Danfoss, Siemens, Landis&Gir, Elster, Actaris, Zenner, Maddalena, G2 skaitītāji un citi).


Savā pilnajā funkcionēšanā sistēma aprēķina atsevišķi apkures, KŪ cirkulācijas un uzsildīšanas jaudas un enerģijas, seko līdzi siltumpiegādātāja ieejas un izejas temperatūru parametru atbilstība.

lejupielādēt bukletu tāmes aprēķins pieteikties

Mēs esam sociālajos tīklos

Kontakti

Vienibas Gatve 182, Rīga
☎️+371 22721188 
☎️+371 29993240